Umywalki 110 cm, umywalka | sklep Cristalstone

Umywalki 110 cm

Poszukujesz stylowej umywalki do łazienki, która będzie trwała, praktyczna i stanie się prawdziwą ozdobą aranżacji wnętrza? Umywalka z blatem 110cm od polskiej marki Cristalstone to produkt Premium tworzony ręcznie, z myślą o najbardziej wymagających Klientach. W ofercie firmowego sklepu internetowego, stworzonego dla ułatwienia wyboru i zwiększenia dostępności luksusowego wyposażenia łazienek, znajdziesz między innymi nowoczesne umywalki 110cm o subtelnym wykończeniu matowym, które świetnie będą wyglądać nawet w najbardziej designerskim pokoju kąpielowym czy ekskluzywnym domowym mini-Spa.

Filtry
 • LINEA SIMPLA
  110x45x12 cm

  Umywalka 110 x 45 x 12 cm

  Wymiary: 110x45x12 cm Rodzaj odpływu: tradycyjny Umywalka 110 cm zintegrowana z blatem idealnie wkomponuje się w każdą przestrzeń. Z uwagi na całkowicie ręczną produkcję, poszczególne egzemplarze umywalek mogą różnić się od siebie. Podane wymiary są rozmiarami orientacyjnymi. Tolerancja wymiaru może różnić się od 2 do 12 mm. Jednostanowiskowa misa ułożona z lewej strony dostarcza dodatkowej przestrzeni dla niezbędnych akcesoriów łazienkowych. Uniwersalny styl i minimalistyczny charakter tworzą elegancki klimat. Tradycyjny odpływ i 12-centymetrowy rant to ponadczasowe dopełnienie produktu. Niezawodny materiał umywalki Cristalstone jest niezwykle odporny na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Chemoodporny produkt z certyfikatem CE oraz atestem PZH jest w pełni bezpieczny dla otoczenia. Formuła powstała z połączenia najlepszych cech ceramiki oraz materiałów sanitarnych. Piękno i funkcjonalność w łazience dzięki umywalkom Cristalstone gwarantowana. Łatwość utrzymania wyrobu jest niezwykle przydatną cechą. Wystarczy przetrzeć powierzchnię umywalki materiałem nasączonym mleczkiem do czyszczenia konglomeratu Cristalstone, aby usunąć zabrudzenia lub osad z mydła, czy wody. Brak widocznych łączeń stwarza dobre warunki dla mycia, gdyż w trudno dostępnych miejscach mogłyby się gromadzić bakterie lub ewentualne zanieczyszczenia. Kolekcja Linea Simpla jest w pełni bezpieczna dla otoczenia, co potwierdza certyfikat CE oraz atest PZH. Komfortowe użytkowanie gwarantowane dzięki przyjemnie gładkiej powierzchni oraz odpowiedniej temperaturze dla skóry człowieka. Modele tej kolekcji są odpowiednie dla pomieszczeń prywatnych, jak i publicznych, np. galerii i biur. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów o kolekcji Linea Simpla. Nasza kadra doradcza chętnie udzieli profesjonalnej porady. Napisz, zadzwoń lub odwiedź salon stacjonarny Cristalstone w Krakowie, aby przekonać się o jakości produktów. Czekamy na Ciebie!

  1.990,00 
 • LINEA SIMPLA
  110x45x12 cm

  Umywalka 110 x 45 x 12 cm

  Wymiary: 110x45x12 cm Rodzaj odpływu: tradycyjny Z uwagi na całkowicie ręczną produkcję, poszczególne egzemplarze umywalek mogą różnić się od siebie. Podane wymiary są rozmiarami orientacyjnymi. Tolerancja wymiaru może różnić się od 2 do 12 mm. Piękna umywalka zintegrowana z blatem.  Jednostanowiskowy produktem z misą ułożoną po prawej stronie daje miejsce na niezbędne akcesoria łazienkowe. Estetyczne wykończenie z tradycyjnym odpływem oraz rantem wpisze się w każdą stylizację wnętrz. Urządź ponadczasową łazienkę, aby cieszyć się korzystaniem z niej przez długie lata. Niezawodność materiału, z którego powstają modele z kolekcji Linea Simpla. Gwarancja jakości, potwierdzona certyfikatem CE oraz atestem PZH. Bezpieczeństwo materiału w stosunku do otoczenia jest niezwykle ważne, aby użytkownicy mogli bez problemu korzystać z najczęściej używanego przedmiotu w każdej łazience. Konglomerat Cristalstone to połączenie najlepszych cech ceramiki i tworzyw sanitarnych, dzięki którym formuła produktu jest bardzo trwała. Łatwość utrzymania wyrobu ogranicza się do przetarcia powierzchni materiałem nasączonym mleczkiem do czyszczenia konglomeratu Cristalstone. Wystarczy użyć kilku kropel produktu, aby usunąć ewentualne zabrudzenia lub osad z mydła i wody. Brak widocznych łączeń pozwala uniknąć osadzania się zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach. Umywalka nie wymaga stosowania dodatkowej chemii zabezpieczającej powierzchnię. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat produktów z kolekcji Linea Simpla. Nasza kadra doradcza chętnie udzieli profesjonalnej porady w każdej kwestii wnętrzarskiej i pomoże podczas składania zamówienia. Napisz, zadzwoń lub odwiedź nasz salon stacjonarny, aby przekonać się o najlepszej jakości naszych produktów. Czekamy na Ciebie w Krakowie w Galerii Wnętrz Kreatywnych Cristalstone!

  1.990,00 
 • LINEA SIMPLA
  110x45x12 cm

  Umywalka 110 x 45 x 12 cm

  Wymiary: 110x45x12 cm Rodzaj odpływu: tradycyjny Umywalka Cristalstone z odpływem tradycyjnym i wysokim rantem. Z uwagi na całkowicie ręczną produkcję, poszczególne egzemplarze umywalek mogą różnić się od siebie. Podane wymiary są rozmiarami orientacyjnymi. Tolerancja wymiaru może różnić się od 2 do 12 mm. Piękna umywalka zintegrowana z blatem jest jednostanowiskowym produktem z misą ułożoną po środku, która daje miejsce na niezbędne akcesoria łazienkowe. Estetyczne wykończenie z tradycyjnym odpływem oraz rantem o standardowej wysokości wpisze się w każdą stylizację wnętrz. Urządź ponadczasową łazienkę, aby cieszyć się korzystaniem z niej przez długie lata. Niezawodność materiału, z którego powstają modele z kolekcji Linea Simpla. Gwarancja jakości potwierdzona certyfikatem CE oraz atestem PZH. Bezpieczeństwo materiału w stosunku do otoczenia jest niezwykle ważne, aby użytkownicy mogli bez problemu korzystać z najczęściej używanej części łazienki. Konglomerat Cristalstone to połączenie najlepszych cech ceramiki i tworzyw sanitarnych, dzięki którym formuła produktu jest bardzo trwała. Łatwość utrzymania wyrobu ogranicza się do przetarcia powierzchni materiałem nasączonym mleczkiem do czyszczenia konglomeratu Cristalstone, aby usunąć ewentualne zabrudzenia lub osad z mydła i wody. Brak widocznych łączeń pozwala uniknąć osadzania się zabrudzeń w trudnodostępnych miejscach. Umywalka nie wymaga stosowania dodatkowej chemii zabezpieczającej powierzchnię. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat produktów z kolekcji Linea Simpla. Nasza kadra doradcza chętnie udzieli profesjonalnej porady w każdej kwestii wnętrzarskiej i pomoże podczas składania zamówienia. Napisz, zadzwoń lub odwiedź nasz salon stacjonarny, aby przekonać się o najlepszej jakości naszych produktów. Czekamy na Ciebie w Krakowie w Galerii Wnętrz Kreatywnych!

  1.990,00 
 • LINEA SIMPLA
  110x45x2 cm

  Umywalka 110 x 45 x 2 cm

  Wymiary: 110x45x2 cm Rodzaj odpływu: tradycyjny Z uwagi na całkowicie ręczną produkcję, poszczególne egzemplarze umywalek mogą różnić się od siebie. Podane wymiary są rozmiarami orientacyjnymi. Tolerancja wymiaru może różnić się od 2 do 12 mm. Umywalka Cristalstone z odpływem tradycyjnym. Piękno łazienki zależy od głównych jej elementów, dlatego odpowiednio dobrane wyposażenie będzie harmonijnie łączyć całość. Umywalka Cristalstone jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego. Minimalistyczny charakter, kunszt prostych linii i łatwość utrzymania umywalki w nieskazitelnej czystości to charakterystyczne cechy dla umywalek Cristalstone. Unikatowy styl to nie wszystko. Ważna jest również funkcjonalność produktu. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania to niezbędne cechy każdej umywalki. Umywalki Cristalstone powstają z najlepszych materiałów sanitarnych. Konglomerat ma certyfikaty CE oraz atest PZH, które gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas korzystania z produktu. Jednostanowiskowa umywalka U1100-MBLOT_CR z misą ułożoną po lewej stronie to nowoczesny design w eleganckim stylu. Produkt niezwykle łatwy w utrzymaniu. Odporny na mechaniczne uszkodzenia, nie żółknie, wykonany jest w technologii bez widocznych łączeń, co ułatwia czyszczenie, gdyż zabrudzenia nie osiadają się w trudno dostępnych miejscach. Wystarczy nasączyć szmatkę mleczkiem do czyszczenia konglomeratu Cristalstone, przetrzeć powierzchnię, aby zmyć osad z mydła lub wody. Gładka faktura powierzchni umywalki, bez widocznych porów lub nierówności zapewnia komfort użytkowania. Nowoczesna formuła materiału sprawia, że wyrób jest lekki i utrzymuje przyjazną temperaturę dla skóry ludzkiej. Jeśli chcesz poznać więcej informacji o kolekcji Linea Simpla, koniecznie napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź nasz salon stacjonarny w Krakowie. Przekonaj się o jakości tworzyw i wykonania na żywo. Czekamy na Ciebie!

  1.890,00 
 • LINEA SIMPLA
  110x45x2 cm

  Umywalka 110 x 45 x 2 cm

  Wymiary: 110x45x2 cm Rodzaj odpływu: tradycyjny Umywalka Cristalstone z misą ułożoną po prawej stronie, nie ma widocznych łączeń. Z uwagi na całkowicie ręczną produkcję, poszczególne egzemplarze umywalek mogą różnić się od siebie. Podane wymiary są rozmiarami orientacyjnymi. Tolerancja wymiaru może różnić się od 2 do 12 mm. Spojona z blatem tworzy użytkową i komfortową całość. Niezawodny materiał jest przyjemny w dotyku, bez nierówności i wyczuwalnych porów na powierzchni. Nowoczesna formuła tworzywa sprawia, że umywalka jest niesamowicie lekka i utrzymuje przyjemną temperaturę dla skóry ludzkiej. Model U1100-MBPOT_CR to estetycznie wykonana umywalka z odpływem tradycyjnym. Minimalistyczny charakter z prostą, elegancką linią jest uniwersalnym pięknem, które sprawdza się w nowoczesnych łazienkach. Umywalka jest dostosowana do każdej stylizacji wnętrz. Tradycyjny odpływ jest ponadczasową formą, a kształt misy wpasuje się w każdy wystrój. Cudowne wnętrza są w Twoim zasięgu! Sprawdź naszą ofertę, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Wykończenie z klasą dla każdej łazienki. Umywalka Cristalstone to najlepszy wybór pod względem bezpieczeństwa. Certyfikat CE i atest PZH to gwarancja najwyższej jakości produktów, które nie są szkodliwe dla środowiska. Kolekcja Linea Simpla to 32 cudowne umywalki. Każdy model przystosowany jest do różnych wymagań klientów. Umywalka w tej wersji ma dodatkowy blat po lewej stronie, który może być wykorzystany do wyeksponowania ozdób lub do przechowywania najczęściej używanych akcesoriów łazienkowych. Szukasz czegoś wyjątkowego? Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy możliwości naszych usług. Zadzwoń, napisz lub odwiedź nasz salon stacjonarny w Krakowie! Przekonaj się o kunszcie i estetyce wykonania oraz o jakości wytworów. Nie zwlekaj, odezwij się do nas! Czekamy na Ciebie.

  1.890,00 
 • LINEA SIMPLA
  110x45x2 cm

  Umywalka 110 x 45 x 2 cm

  Wymiary: 110x45x2 cm Rodzaj odpływu: tradycyjny Stylowa umywalka z odpływem tradycyjnym. Z uwagi na całkowicie ręczną produkcję, poszczególne egzemplarze umywalek mogą różnić się od siebie. Podane wymiary są rozmiarami orientacyjnymi. Tolerancja wymiaru może różnić się od 2 do 12 mm. Umywalka Cristalstone jest uniwersalnym wyposażeniem nadającym się do każdej łazienki. Dzięki minimalistycznej linii i cudownej estetyce umywalka wpasuje się w wiele stylizacji wnętrzarskich. Niezawodny, przebadany materiał nie jest szkodliwy dla otoczenia, Gwarancją jakości i bezpieczeństwa jest certyfikat CE oraz atest PZH. Konglomerat Cristalstone jest stworzony z najwyższej jakości ceramiki i materiałów sanitarnych. Nowoczesna formuła sprawia, że jest to niesamowicie lekki produkt, dzięki czemu jest również łatwy w montażu. Oczyść powierzchnię specjalistycznym środkiem, mleczkiem do czyszczenia konglomeratu Cristalstone. Bezproblemowe usuwanie osadów z mydła i wody gwarantowane. Brak widocznych łączeń sprzyja dokładnemu myciu, gdyż brud nie zbiera się w trudno dostępnych miejscach. Powierzchnia jest odporna na mechaniczne uszkodzenia, chemoodporna i nie wymaga dodatkowej specjalistycznej ochrony przy pomocy trudno dostępnych środków chemicznych. Oferujemy również przygotowanie szafki na zamówienie lub stelaże pod umywalki. Kolekcja Linea Simpla pięknie prezentuje się ze stelażem. Misa ułożona na środku blatu, stwarza dodatkowe miejsce po obu stronach umywalki, które można wykorzystać na różne sposoby w zależności od potrzeb użytkowników. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej! Napisz, zadzwoń lub odwiedź nasz salon osobiście! Nasza kadra chętnie udzieli profesjonalnej porady. Czekamy na Ciebie w Showroomie wystawowym, mieszczącym się w  Krakowie. Przyjdź i przekonaj się o jakości wyrobów i precyzyjnego wykonania.

  1.890,00 
 • ARMONICO
  110x45x2 cm

  Umywalka 110 x 45 x 2 cm

  Wymiary: 110x45x2 cm Rodzaj odpływu: tradycyjny Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o kolekcji Armonico. Piękno poszczególnych modeli indywidualnie wpływa na odbiór wizualny salonu kąpielowego.

  1.890,00 
 • LINEA IDEAL
  110x45x2 cm

  Umywalka do szafki 110x45x2 cm

  Wymiary: 110x45x2 cm Rodzaj odpływu: liniowy boczny. Z uwagi na całkowicie ręczną produkcję, poszczególne egzemplarze umywalek mogą różnić się od siebie. Podane wymiary są rozmiarami orientacyjnymi. Tolerancja wymiaru może różnić się od 2 do 12 mm. Rodzaj odpływu: liniowy boczny Umywalka z cienkim rantem produkcji Cristalstone to produkt o doskonałych walorach estetycznych, użytkowych i jakościowych. Posiadająca nowoczesny odpływ liniowy boczny, cienka biała umywalka wyposażona jest w misę boczną oraz funkcjonalny blat. Sprawdzi się świetnie do szafki łazienkowej lub na blacie. To wybór miłośników trendów aranżacji wnętrz oraz architektów, zastosowany do domowego SPA, pokoju kąpielowego czy typowej łazienki. Spełni najwyższe wymagania małych, asymetrycznych łazienek ze skosami oraz większych łazienek o dużej ilości miejsca. Satynowo matowa, przestrzenna umywalka ma szerokie spektrum zastosowania. Styl marynistyczny, nowoczesny czy glamour będą wyglądały jeszcze szlachetniej dzięki uzupełnieniu o umywalkę z odpływem liniowym. Blat z powodzeniem spożytkować można jako miejsce na dodatki łazienkowe i kosmetyki. Kolekcja Linea Ideal zawiera wyłącznie wyrafinowane produkty o idealnie gładkich powierzchniach. Trwałe, odporne na czynniki szkodliwe, a przy tym estetyczne umywalki wykonane są w technologii bez łączeń. Te bezpieczne umywalki stworzone są z materiału Luxum, który łączy zalety kompozytu i ceramiki i posiadają atest bezpieczeństwa PZH oraz certyfikat jakości CE. Dzięki temu te nowoczesne umywalki są również praktyczne i funkcjonalne. Ułatwia to wybór, czym wyczyścić umywalkę – blat i misa umywalkowa są łatwe w utrzymaniu i można je czyścić popularnymi środkami czystości o neutralnym pH. Szukasz umywalki w innym rozmiarze? Skontaktuj się z nami ->> przygotujemy wycenę

  1.990,00 
 • LINEA IDEAL
  110x45x2 cm

  Umywalka do szafki 110x45x2 cm

  Wymiary: 110x45x2 cm Rodzaj odpływu: liniowy boczny. Z uwagi na całkowicie ręczną produkcję, poszczególne egzemplarze umywalek mogą różnić się od siebie. Podane wymiary są rozmiarami orientacyjnymi. Tolerancja wymiaru może różnić się od 2 do 12 mm. Rodzaj odpływu: liniowy boczny Asymetryczna, biała umywalka z cienkim rantem marki Cristalstone to luksus w łazience i gwarancja najlepszej jakości wykonania. Oprócz awangardowego cienkiego brzegu, który robi efektowne wrażenie nawet w minimalistycznym wnętrzu, umywalka posiada też innowacyjny odpływ liniowy, misę asymetryczną oraz blat. Sprawdzi się idealnie zamontowana do szafki łazienkowej lub na blacie. Poza perfekcyjnym standardem wykonania i pięknym wykończeniem w satynowym macie, umywalka Cristalstone jest przede wszystkim użyteczna i trwała. Gładka umywalka z cienkim rantem bezkompromisowo odpowiada na współczesne trendy. Aranżacje wnętrz, których kryteria spełnia są najróżniejsze -nowoczesne, w stylu skandynawskim,w stylu marynistycznym, a nawet lżejsze, takie jak glam. Biała misa umywalki z blatem uszlachetni łazienkę minimalistyczną i zwiększy użytkową przestrzeń pod przybory i drobne kosmetyki. Perfekcyjne wykończenie i niebanalna estetyka to nie jedyne cechy, jakimi wyróżnia się kolekcja Linea Ideal. Umywalki Cristalstone łączą zalety tradycyjnych materiałów, takich jak ceramika i kompozyt łazienkowy, dzięki czemu nie posiadają widocznych łączeń, co wpływa na ich trwałość oraz długość użytkowania. To także bezproblemowa eksploatacja i komfort. odporne na uszkodzenia mechaniczne a dzięki technologii wykonania bez łączeń – bezpieczne. Dodatkowo, wszystkie umywalki od Cristalstone posiadają atest bezpieczeństwa PZH oraz certyfikat jakości CE. Dzięki temu te nowoczesne umywalki są również praktyczne i funkcjonalne. Blat i misa umywalkowa są łatwe w utrzymaniu – można je czyścić popularnymi środkami czystości o neutralnym pH. Szukasz umywalki w innym rozmiarze? Skontaktuj się z nami ->> przygotujemy wycenę

  1.990,00 
 • LINEA IDEAL
  110x45x2 cm

  Umywalka do szafki 110x45x2 cm

  Wymiary: 110x45x2 cm Rodzaj odpływu: liniowy centralny. Z uwagi na całkowicie ręczną produkcję, poszczególne egzemplarze umywalek mogą różnić się od siebie. Podane wymiary są rozmiarami orientacyjnymi. Tolerancja wymiaru może różnić się od 2 do 12 mm. Rodzaj odpływu: liniowy centralny Długa, biała umywalka o asymetrycznym kształcie posiada nowoczesny odpływ liniowy centralny, misę boczną oraz funkcjonalny blat. Jej wyróżniającą cechą jest delikatny, cienki rant. Taka użyteczna, komfortowa w eksploatacji umywalka może z powodzeniem być montowana do szafki łazienkowej lub blatu. Przemyślane wyposażenie domowej łazienki w umywalkę posiadającą modny odpływ liniowy to gwarancja doskonałej inwestycji i dbałości o jakość. Szerokie spektrum wyborów ułatwia zastosowanie – jako umywalka do małej, średniej i dużej łazienki, sprawdzi się również w aranżacji łazienki ze skosami. Awangardowy kształt cienkiej umywalki świetnie wypełni domowe SPA lub wymyślny pokój kąpielowy. Taka wysokogatunkowa gładka umywalka na blat lub do szafki wpisuje się w najświeższe trendy. Niezależnie od aranżacji wnętrza (glamour, nowoczesne, minimalistyczne), umywalka Cristalstone sprosta wyglądem i wkomponuje się doskonale w wystrój. Biała misa umywalki z blatem uszlachetni nawet nieduże, minimalistyczne wnętrze i pozwoli lepiej zagospodarować przestrzeń. Kolekcja Linea Ideal to ciepłe w dotyku, idealnie gładkie umywalki łazienkowe w subtelnym, satynowo matowym wykończeniu. Najnowsze technologie używane w służbie jakości zaowocowały uzyskaniem materiału łączącego zalety ceramiki i kompozytu. Dzięki temu, produkty są niepowtarzalnie gładkie, wytrzymałe, trwałe i estetyczne. Dodatkowo, wszystkie umywalki od Cristalstone posiadają atest bezpieczeństwa PZH oraz certyfikat jakości CE. Dzięki temu te nowoczesne umywalki są również praktyczne i funkcjonalne. Ułatwia to wybór, czym wyczyścić umywalkę – blat i misa umywalkowa są łatwe w utrzymaniu i można je czyścić popularnymi środkami czystości o neutralnym pH. Szukasz umywalki w innym rozmiarze? Skontaktuj się z nami ->> przygotujemy wycenę

  1.990,00 
 • LINEA IDEAL
  110x45x2 cm

  Umywalka do szafki 110x45x2 cm

  Długa, prostokątna umywalka z cienkim rantem od Cristalstone  to produkt najwyższej jakości. Posiada odpływ liniowy (szczelinowy) centralny, misę boczną oraz blat. Może być montowana do szafki łazienkowej lub samonośna (na ścianę). Wyposażenie łazienki w nowoczesną umywalkę z odpływem liniowym zapewnia wysoki komfort użytkowania. Kolekcja Linea Ideal to cieple w dotyku, idealnie gładkie umywalki łazienkowe w subtelnym, satynowo matowym wykończeniu.

  1.990,00 
 • LINEA IDEAL
  110x45x2 cm

  Umywalka do szafki 110x45x2 cm

  Wymiary: 110x45x2 cm Rodzaj odpływu: liniowy centralny. Z uwagi na całkowicie ręczną produkcję, poszczególne egzemplarze umywalek mogą różnić się od siebie. Podane wymiary są rozmiarami orientacyjnymi. Tolerancja wymiaru może różnić się od 2 do 12 mm. Rodzaj odpływu: liniowy centralny Luksus, na jaki zasługujesz to ekskluzywna, nowoczesna umywalka z cienkim rantem od Cristalstone. Delikatna, lekka umywalka z linii Linea Ideal posiada nietypowy, współcześnie coraz popularniejszy odpływ liniowy (szczelinowy) centralny, misę centralną oraz blat. Jej kształt oraz wymiary pozwalają na montaż na szafce oraz na blacie i wspierają funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni w łazience. Jeżeli chcemy uzyskać najlepszą jakość użytkowania oraz nie rezygnować z estetyki wykonania, będzie to doskonały wybór w przypadku wymagających pokoi kąpielowych, domowego SPA czy nietypowych pomieszczeń. Duże łazienki o zróżnicowanych kształtach i ze skosami będą idealnym miejscem pod taką innowacyjną umywalkę z cienkim rantem. Szlachetny biały kolor umywalki łączy się ze stylami nowoczesnymi, skandynawskimi czy minimalistycznymi łazienkami i wpisuje w światowe trendy aranżacji wnętrz. Technologia wykonania bez łączeń zapewnia bezpieczeństwo, swobodę użytkowania i niezrównany komfort na co dzień. Materiał Cristalstone łączy najlepsze cechy kompozytów i ceramiki, czyniąc umywalkę odporną i wyrafinowaną. Dodatkowo, wszystkie umywalki od Cristalstone posiadają atest bezpieczeństwa PZH oraz certyfikat jakości CE. Dzięki temu te nowoczesne umywalki są również praktyczne i funkcjonalne. Blat i misa umywalkowa są łatwe w utrzymaniu – można je czyścić popularnymi środkami czystości o neutralnym pH. Szukasz umywalki w innym rozmiarze? Skontaktuj się z nami ->> przygotujemy wycenę

  1.990,00 
1 2

Umywalka 110 Cristalstone – połączenie najlepszych właściwości ceramiki i konglomeratu

Wyjątkowe walory funkcjonalne i estetyczne umywalek z blatem Cristalstone zostały uzyskane dzięki nowoczesnemu konglomeratowi, który łączy wytrzymałość ceramiki oraz niezwykłe możliwości kompozytów solid surface, takie jak idealnie gadka powierzchnia, piękna i trwała biel w strukturze matowej, uzyskanie odpływów szczelinowych w misach umywalek, czy minimalistycznych ostrych linii. Cristalstone to materiał higieniczny, przyjemny i ciepły w dotyku. Jego dodatkowym wyróżnikiem jest wspomniana wcześniej najwyższa trwałość produkowanych z niego umywalek, a także łatwość czyszczenia i wygoda codziennego użytkowania. Materiał na umywalki z blatem Cristalstone jest ekologiczny, podlega w 100% recyklingowi. Ewentualnie uszkodzoną powierzchnię umywalki można naprawić lub poddać fabrycznej regeneracji.

Umywalka 110cm dostępna jest w 20 wariantach do wyboru. Warto sprawdzić i dopasować najlepszy wariant dla siebie.

Umywalka 110 cm – dostępne wymiary i warianty

Polecamy do wyboru, aż 20 wariantów umywalki 110x45cm. Umywalka z odpływem szczelinowym, o wysokości blatu12 cm, ma różne konfiguracje mis, a każda umywalka dostępna jest w wersji z otworem na baterię, lub bez otworu. Standardowa wysokość blatu 12cm pozwala montować umywalkę niezależnie bezpośrednio do ściany, albo dopasować pod każdy blat lub do każdej szafki pod umywalkę w rozmiarze 110x45cm. Umywalka z blatem w takim rozmiarze, dobrze wpisze się w wystrój mniejszych i większych łazienek.

Kochasz minimalistyczne klimaty i chcesz wprowadzić maksymalną prostotę do wystroju swojej łazienki? Umywalka z blatem 110x45x2 cm to model z cienkim rantem, który doskonale wkomponuje się w takie otoczenie. W ofercie producenta występuje w takich samych wariantach i układach mis, jak w przypadku umywalki o standardowej wysokości. Grubość blatu umywalki mieszcząca się w zaledwie 2cm, pozwala osiągnąć pożądaną lekkość wizualną oraz umieścić umywalkę w wybranej szafce w tym rozmiarze, lub szafce zamówionej na wymiar.

Zapytaj sprzedawcę o umywalkę z szafką. Wybór wariantów i rodzaju wykończeń szafki jest właściwie nieograniczona.

Szafki pod umywalkę 110cm można wybrać w dowolnej okleinie drewnianej (fornirze), dowolnym kolorze matowym lub w wysokim połysku, a nawet zamówić można fronty pokrywane prawdziwym betonem architektonicznym.

Na życzenie każdy egzemplarz nowoczesnej umywalki Cristalstone, może być pokryty trwałą warstwą betonu architektonicznego w 3 odcieniach do wyboru. Zapytaj doradcę, przedstawi wszystkie warianty i możliwości.

Dla koneserów stylu minimalistycznego czy loft, do umywalki z blatem 110cm, dostępne są stojaki montażowe. Stalowe stojaki pod umywalkę dostępne są w kolorach: biały, czarny, miedziany i mosiężny. Można także na specjalne zamówienie do umywalki z blatem Cristalstone z blatem 110cm, zamówić stojak wykonany ze stali nierdzewnej lub stojak pokrywany złotem żółtym, albo różowym.

Umywalka 110 cm – dlaczego Cristalstone?

Już od 10 lat Cristalstone produkuje ręcznie w swojej polskiej fabryce klasyczne i designerskie umywalki dopasowane do łazienek nowoczesnych, w stylu minimalistycznym, skandynawskim, loftowym , industrialny, glamour. Umywalek z blatem Cristalstone, zwłaszcza w wersjach z odpływem liniowym, nie da się zaszufladkować jako te niezauważalne, stonowane wyposażenie łazienek. Umywalki z blatem Cristalstone należą do najbardziej awangardowych propozycji na rynku. W kolekcji znajdziesz umywalki 110 cm nablatowe, do montażu na szafkę lub do ściany. Poszczególne modele różnią się kształtami i wzornictwem, ale ich cechą wspólną jest ręczne wykonanie każdego egzemplarza przez doświadczonego formierza i perfekcja wykończenia, która gwarantuje brak nierówności, przebarwień czy odprysków. Ręczna produkcja umywalek z blatem Cristalstone, umożliwia wytworzenie umywalek o pięknej matowej powierzchni uzyskiwanej w żmudnym procesie szlifowania, a nie chemicznego wytrawiania z charakterystyczną „pomarańczową skórą”, oraz uzyskanie odpływów szczelinowych. Uzyskanie takiego wyglądu powierzchni matowej oraz odpływu liniowego nie jest możliwe w przypadku produkcji maszynowej, wielkoseryjnej. Każda umywalka 110cm z blatem posiada atest PZH i certyfikat CE. Powierzchnia umywalek z blatem 110cm, jest odporna na czyszczące środki chemiczne w płynie.

Dzięki temu, do czyszczenia i pielęgnacji nowoczesnych umywalek z blatem Cristalstone, można używać dowolnych środków czyszczących do łazienek w płynie lub piance. W Cristalstone jesteśmy jednak zwolennikami ochrony środowiska, mamy nadzieję, że podzielasz nasz punkt widzenia. Czyste wody, to nasze zdrowie, zdrowa fauna i flora, z którą żyjemy w symbiozie. Dlatego namawiamy do stosowania w łazienkach, ekologicznych środków czystości. One są często bardziej skuteczne, niż te najbardziej znane, tradycyjne środki do mycia wyposażenia sanitarnego.

W solidnym opakowaniu, razem z Twoją robioną ręcznie umywalką z blatem 110cm otrzymasz instrukcję montażu do ściany, instrukcję konserwacji i czyszczenia, kartę gwarancyjną oraz certyfikat autentyczności, wystawiony przez mistrza produkcji, z podpisem wykonawcy i kontrolera jakości, którzy swoim nazwiskiem ręczą za każdy egzemplarz umywalki.

Sprawdź doskonałą jakość, ciesz się niepowtarzalnym designem i korzystaj z praktycznych rozwiązań. Dlatego na pytanie jaką umywalkę wybrać do swojej idealnej łazienki, zwróć uwagę na to, co dla Ciebie ważne. Pomyśl o nowoczesnych umywalkach Cristalstone.