Syfon do wanny wolnostojącej | Korki do umywalek | cristalstone.pl

Korki, syfony

Syfon do łazienki z przelewem i bez to dwa rodzaje produktów, które są niezbędne do prawidłowego użytkowania umywalki. Odpowiadają one za skuteczne odprowadzanie wody do kanalizacji i zapobiegają przedostawaniu się przykrych zapachów do wnętrza łazienki. Wszystkie syfony umywalkowe, dostępne w sklepie Cristalstone pasują do umywalek z naszej oferty.

Filtry
1 2

Syfon umywalkowy z korkiem automatycznym

Korek klik klak to alternatywa dla zwykłych korków do umywalki. Zostały one zaprojektowane tak, aby pasować do umywalek wolnostojących oraz nablatowych z oferty Cristalstone. Są one dostosowane także do syfonu, do wanny wolnostojącej - z przelewem lub bez przelewu. W naszym sklepie znajdziesz dwa rodzaje korków klik klak: chromowany oraz biały. Dostępne u nas modele syfonu umywalkowego z korkiem automatycznym umożliwiają wygodne otwieranie i zamykanie odpływu za pomocą prostego ruchu.

Syfon ozdobny do umywalki

Oferujemy ozdobny syfon umywalkowy biały, czarny, chromowany. Wszystkie dostępne u nas modele są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Nasi klienci z łatwością dobierają je do preferowanego przez siebie stylu wnętrza. W asortymencie popularnością cieszy się również syfon umywalkowy metalowy, który na tle innych modeli wyróżnia się uniwersalnym charakterem. Produkt ten świetnie odnajduje się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Podobnie wygląda oferta dopasowana do syfonu, do wanny z korkiem automatycznym - każdy może wybrać wymarzony kolor.

Stylowy syfon czarny umywalkowy

Czarny syfon do umywalki z pewnością nada jej eleganckiego wyglądu. Taki produkt jest najchętniej wybierany do aranżacji wnętrz industrialnych, minimalistycznych czy soft loft. W naszym asortymencie oferujemy syfon czarny do umywalki - kwadratowy i okrągły - który świetnie kontrastuje z jasnymi ścianami i wyposażeniem. Model ten warto zastosować również do urządzania skandynawskich wnętrz.

Syfon do wanny z przelewem oraz bez przelewu

Oferujemy modele syfonu do wanny wolnostojącej - z przelewem oraz bez przelewu - wyróżniające się znakomitą trwałością. Dzięki solidnemu wykonaniu z wysokiej jakości materiałów zapewniają one niezawodną pracę poprzez skutecznie odprowadzanie wody. Syfon do wanny wolnostojącej z korkiem automatycznym jest gwarancją komfortu podczas wieczornej kąpieli. W naszym sklepie dostępne są wytrzymałe syfony - chromowane i białe - zachwycające swoją nienaganną stylistyką. Modele oferujemy w konkurencyjnej cenie - zapraszamy!