Umywalki według rozmiaru | sklep Cristalstone

Umywalki według rozmiaru

Filtry
1 2 3 4 6 7 8

Minimalna szerokość umywalki powinna wynosić 45 centymetrów. To jednak w większości przypadków jest niewystarczające. Z drugiej strony w niektórych łazienkach spokojnie zmieści się znacznie szersza armatura. Rozmiary umywalek powinny więc być na tyle zróżnicowane, aby każdy mógł dostosować produkt do swoich wymagań oraz możliwości danego miejsca. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego na naszą ofertę składa się kilkadziesiąt modeli o odmiennych wymiarach oraz detalach.

Umywalka Rozmiary dostępne w naszej ofercie

Modele dostępne w sklepie Cristalstone zaczynają się od 60 cm szerokości, 45 cm długości i  2 lub 12 cm głębokości. Oprócz tego umywalka z otworem na baterię może przybrać wymiary: 70x45x12, 80x45x12, 90x45x12, 100x45x12, 110x45x12, 120x45x12, 130x45x12 i 140x45x12. W większości kategorii znajdują się produkty z odpływem liniowym bądź tradycyjne, a także modele specjalne. Wybór jest więc naprawdę duży. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie zlew łazienkowy, który przyda się w łazience i będzie stanowić eleganckie uzupełnienie wyposażenia.

Najpopularniejsze rozmiary umywalek łazienkowych

Które z umywalek cieszą się największym zainteresowaniem ze strony klientów? Można powiedzieć, że wszystkie, choć za najbardziej przydatną uchodzi umywalka prostokątna o szerokości między 60 a 100 cm. Są one szczególnie chętnie wybierane przez klientów urządzających łazienki w mieszkaniach w domach wielorodzinnych. Nieco większa armatura ceramiczna jest z kolei uznawana za niezwykle wygodną w użytkowaniu. Pod uwagę bierze się też jej funkcjonalność. Tym zaś, co łączy wszystkie umywalki wpuszczane w blat jest zwracająca uwagę estetyka. Posiadają one unikalne detale, a materiał, z którego są wykonane, cechuje się satynowo-matowym, bardzo subtelnym wykończeniem. Niezależnie od wymiarów są one widoczne, a co ważniejsze – da się je wyczuć przy dotyku. Sprawiają bardzo przyjemne wrażenie podczas kontaktu skóry dłoni z powierzchnią umywalki.

Jako producent umywalek zadbaliśmy o wysoką jakość wykonania, co potwierdzają przyznane wszystkim wymiarom w ofercie certyfikaty CE i atesty PZH. Korzystanie z nich jest więc bezpieczne, a ich wytrzymałość udowodniona. Nawet największy model nie ulegnie z łatwością uszkodzeniom mechanicznym. Ich czyszczenie też nie sprawi żadnych problemów przez cały okres eksploatacji umywalki.

Gdzie sprawdzi się umywalka montowana do szafki o określonych wymiarach?

Polecamy uwadze modele, które montuje się na szafce.  Umywalka meblowa może mieć dowolny rozmiar z oferty. W ich przypadku warto postawić na większe rozmiary, które pozwolą przechowywać w dopasowanym meblu rzeczy osobiste, ręczniki, przyrządy itp. Naszafkowa umywalka może być oczywiście mniejsza (np. 60-70 cm szerokości), ale wówczas ogranicza się dostępną przestrzeń do chowania rzeczy. W dużych łazienkach warto zamontować możliwie największe modele (np. 130 lub 140 cm szerokości). Wtedy nie trzeba inwestować w dodatkowe szafki.

Jak duża powinna być umywalka ścienna?

Prowadzimy sprzedaż modeli, które nadają się do montażu na ścianie (samonośne). W kwestii ich wymiarów panuje pełna dowolność. Wiele osób decyduje się jednak na rozmiary ze środka naszej oferty, czyli między 80 a 120 cm szerokości. Tak duża biała umywalka zapewnia wysoki komfort korzystania. Ponadto jest bardzo funkcjonalna, ponieważ może posłużyć nie tylko do mycia rąk, ale też np. szybkiego oczyszczania zabrudzonych ubrań. Dlatego modele ścienne mogą być większe, choć w mniejszych łazienkach lepiej sprawdzą się produkty o szerokości mniejszej niż 90 cm.

Cena prezentowanych modeli

Każdy produkt w naszym asortymencie jest unikatowy. Ręczna produkcja pozwala zachować niepowtarzalny charakter każdej umywalki. Właśnie dlatego opinie o naszych produktach są jednoznacznie pozytywne. Tego typu tryb pracy niesie też za sobą inne korzyści, takie jak możliwość dostosowania umywalek do preferencji klientów czy skupienie się na detalach. Warto zauważyć, że ze względu na ręczną produkcję wymiary mogą się różnić o kilkanaście milimetrów w stosunku do tego, co widać na karcie produktu. To jednak tak niewielkie odchylenie, które nie wpływa negatywnie na wyposażenie łazienki i jej komfortowe urządzenie.

Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości armatury. To kolejny powód, dla którego nasza oferta cieszy się popularnością. Można przekonać się o tym na własną rękę. Zachęcamy więc do przyjrzenia się asortymentowi na stronie, a w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasz sklep z umywalkami powinien spełnić wszelkie oczekiwania.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na naszą Politykę prywatności.