Konglomerat Cristalstone – umywalki
Zaawansowany kompozyt – wanny

Opracowany przez specjalistów, wysokiej jakości nowoczesny konglomerat Cristalstone posiada cechy ceramiki i kompozytów sanitarnych. Jest wyjątkowo wytrzymały mechanicznie i łatwy do utrzymania w czystości. GFK Luxum® to innowacyjny materiał kompozytowy łączący w sobie wyjątkową lekkość oraz wytrzymałość. Kompozyt jest ciepły, gładki w dotyku, długo utrzymuje ciepło wody.

Odpływ liniowy/tradycyjny

Jako marka Cristalstone® z przyjemnością oferujemy swoim klientom szeroki wybór umywalek, które łączą w sobie estetykę, funkcjonalność i trwałość. Wśród naszych produktów znajdują się zarówno modele z odpływem liniowym, jak i tradycyjnym, dostępne w różnych konfiguracjach, kształtach i rozmiarach.

Przelew wannowy/otwór na baterię

Na życzenie klienta, w umywalkach z kolekcji Linea Ideal, Linea Simpla oraz Armonico wykonujemy otwór na baterię. W przypadku wanien wolnostojących i przyściennych Cristalstone® istnieje możliwość wykonania przelewu wannowego. Wybór odpowiedniej opcji jest dostępny w koszyku.

Jak dbać o produkty Cristalstone®?

Umywalki i wanny Cristalstone® zostały przygotowane tak, aby służyły przez długi czas, zachowując doskonałe walory użytkowe i estetyczne. Konglomerat Cristalstone oraz GFK Luxum® to materiały wyjątkowo proste w utrzymaniu czystości. Wyposażenie wykończone w satynowym macie wystarczy czyścić przy użyciu ściereczek z mikro fibry z użyciem delikatnych mleczek czyszczących. W naszej ofercie znajdują się dedykowane mleczka do czyszczenia kompozytu GFK oraz konglomeratu Cristalstone.

Montaż

Umywalki Cristalstone charakteryzuje wyjątkowo łatwy montaż. Ich mocna konstrukcja sprawia, że można je łatwo zamontować na blacie, stelażu lub bezpośrednio do ściany. Umywalki posiadają specjalne otwory montażowe, które zapewniają stabilność i trwałość produktu, a przy tym umożliwiają łatwe i szybkie przyłączenie do instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wanny Cristalstone®, zbudowane z kompozytu GFK Luxum® są lżejsze od standardowych wyrobów ceramicznych, dzięki czemu ich instalacja nie stanowi problemu.

Ręczne wykończenie

Zaawansowane technologicznie materiały łączą w sobie najlepsze cechy ceramiki i kompozytu. Dzięki temu w procesie produkcji powstaje idealnie gładka, przyjemna w dotyku i prosta do utrzymania w czystości powierzchnia. Każdy produkt opuszczający manufakturę Cristalstone® wykończony jest ręcznie. Tym sposobem uzyskujemy niepowtarzalny efekt wizualny i wyczuwalną jakość. Wanny i umywalki są starannie sprawdzane pod kątem jakości, by zapewnić najwyższą satysfakcję klientów.