Zakupy przez sklep internetowy

U nas możesz złożyć zamówienie wygodnie, bez wychodzenia z domu. W sklepie internetowym znajdziesz wszystkie produkty marki Cristalstone

Złóż zamówienie e-mailowo

Masz pytania? Napisz do nas wiadomość - wybrany opiekun handlowy odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Złóż zamówienie telefonicznie

Szukasz porady w zakresie urządzania łazienek? Zastanawiasz się którą umywalkę wybrać? Zadzwoń do nas już dziś!

Odwiedź nasze Salony

Salony z wyposażeniem łazienek Cristalstone® mieszczą się w Krakowie - na Zabłociu oraz w okolicy Parku Handlowego Zakopianka. Znajdziesz w nich mnogość inspiracji, stworzonych z myślą o wyposażeniu luksusowych wnętrz.Dostawa

Dostawa wszystkich produktów bez wniesienia jest w pełni ubezpieczona. Korzystamy jedynie z renomowanych firm, zajmujących się międzynarodową spedycją paletową.

Odbiór osobisty

Wszystkie produkty możesz odebrać osobiście w salonie wystawowym w Krakowie.


Sposoby płatności

Za złożone zamówienie można zapłacić, w zależności od wyboru Kupującego:

  • Zwykłym przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.

  • Za pośrednictwem platformy płatniczej.

  • Gotówką w momencie odbioru osobistego towaru.

W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry, za zamówienie należy zapłacić w terminie 0 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

Kupujący dokonując zakupów w Sklepie akceptuje stosowanie faktur elektronicznych przez Sprzedawcę. Kupujący ma prawo wycofać swoją akceptację.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Realizacji płatności można dokonać także za pomocą kart płatniczych: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl)