Cristalstone
separado

Tokyo

 
 
W aranżacji Tokyo wykorzystaliśmy następujące produkty: Zobacz wszystkie produkty >

TOKYO

Słusznie uznajemy Europę za kolebkę nowoczesnej sztuki użytkowej, ale nie każdy wie, że styl zwany minimalizmem powstał ponad pół wieku temu w pracowniach architektów Edo.

Umywalki wolnostojące TUBA w oryginalnej aranżacji w stylu ZEN, przenoszą nas wprost do tajemniczej dla europejskich przybyszów  japońskiej stolicy. Doskonale zorganizowany, precyzyjny mechanizm milionów oddanych idei ludzi, codziennie udoskonala świat. Każdy z nas jednym tchem potrafi wymienić japońskie firmy będące synonimem jakości. W Tokio, mieście największej sieci szybkich kolei miejskich i dróg ekspresowych, życie tętni wśród szklanych biurowców i fabryk będących szczytem geniuszu inżynieryjnego oraz niezwykłej , tradycyjnej architektury drewnianej , od wieków otoczonej wyjątkowymi w swoim stylu ogrodami , których symbolem są kwitnące wiśnie. Projektanci zachwyceni tokijską, jakże globalną i nowoczesną, ale wierną starej tradycji metropolią, stworzyli doskonałość w łazience. Idealny walec, z misą umywalki o cienkich rantach, to propozycja perfekcyjnego urządzenia łazienki w minimalistycznym, uniwersalnym stylu.  Umywalka wolnostojąca TUBA dzięki uniwersalnej prostocie spełnia wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Jest ucieleśnieniem japońskiej dokładności  i pracowitości w europejskim wydaniu.  Umywalki wolnostojące TUBA z serii SEPARADO, to nie jest tylko świetne wyposażenie harmonijnie dopełniające ekskluzywną łazienkę, to połączenie tradycji ręcznego rzemiosła i pasji z nowoczesnymi technologiami kompozytów. Umywalki wolnostojące z kompozytu Cristalstone są łatwe do utrzymania w czystości, wyjątkowo trwałe, ciepłe w dotyku, a satynowo matowa struktura, podkreśla ekskluzywny charakter.

Wybierz doskonałość  minimalistycznych, wolnostojących umywalek TUBA od Cristalstone i poczuj w swojej łazience harmonię czystych, geometrycznych form dających głębię relaksu i błogiego wypoczynku.