Cristalstone
umywalka-z-odplywem-liniowym

LINEA IDEAL – UMYWALKI I WANNY -

Proste a zarazem odważne linie oraz geometryczne kształty umywalek i wanien z serii Cristalstone Linea Ideal tworzą dopracowaną w każdym szczególe całość. Dzięki dużej ilości przemyślanego miejsca odstawczego stanowią niezbędny element wyposażenia każdej nowoczesnej łazienki. Lekkie umywalki o samonośnej konstrukcji inspirują najlepszych architektów i projektantów wnętrz z całej Europy. Świetnie sprawdzą się aranżacjach o charakterze minimalistycznym, industrialnym, klasycznym i glamour.

okladka-clasico-01

CLASICO – WANNY

Potrzeba stworzenia wanien idealnie dopasowanych do każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika, zaowocowała powstaniem tych wyjątkowych modeli, z których każdy charakteryzuje się najwyższą jakością, trwałością i estetyką nie do podrobienia. Idealnie gładka, ciepła i przyjemna w dotyku powierzchnia oraz niepowtarzalne kształty wanien zapewniają zjawiskowy efekt i codzienną satysfakcję z użytkowania.

SEPARADO – UMYWALKI I WANNY

Seria Cristalstone Separado to idealne rozwiązanie dla wymagających i nietuzinkowych jednostek, którym zależy na oryginalnych elementach wyposażenia wnętrza. Monolityczne bryły umywalek i wanien charakteryzują się wyrazistą formą i unikalnym designem, który przypadnie do gustu każdemu koneserowi nowoczesnej architektury. Dzięki umywalkom i wannom Cristalstone z łatwością zamienisz swoją łazienkę w luksusowy salon kąpielowy.

umywalka-nablatowa

sklep     •     produkty     •     materiały    •    kontakt

 2021 – Cristalstone