Cristalstone

O kolekcjach

LINEA IDEAL – seria umywalek z odpływem liniowym i wanien

Odważne i proste, geometryczne linie umywalek i wanien z serii Cristalstone Linea Ideal tworzą dopracowaną, monolityczną całość.

Dzięki dużej ilości miejsca odstawczego, umywalki z blatem stają się niezbędnym elementem wyposażenia w każdej łazience. Takie rozwiązania doskonale kształtują przestrzeń o charakterze klasycznym, industrialnym, nowoczesnym i glamour, tworząc prawdziwie luksusowe łazienki. Umywalki dostępne są w wersji z otworem na baterię lub bez.

SEPARADO – Kolekcja wolnostojących umywalek i wanien

Armatura łazienkowa z serii Cristalstone Separado to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Odważne linie umywalek i wanien Separado tworzą unikatowe, monolityczne bryły, dzięki którym łazienka lub salon kąpielowy zmieniają się w miejsca luksusowe o niepowtarzalnym wystroju. Wyposażenie łazienek i salonów kąpielowych z serii Cristalstone Separado dedykowane jest zarówno do prywatnych inwestycji, hoteli oraz miejsc użyteczności publicznej. Umywalki nablatowe i wolnostojące są przeznaczone dla osób które cenią sobie wysoki komfort użytkowania i najlepszy, funkcjonalny design.